Hongcheng Precision Industry Co., Ltd. е вклучен во производителот, снабдувачот и извозник на квалитет спектар на Секач за конец за машина за шиење фабрика во Taiwan, Кои се дизајнирани со помош на висок степен на суровина што е снабден од нашите ценети продавач база, кои имаат искуство на пазарот. Овие се извезуваат на ниски цени и се во par со меѓународните стандарди за квалитет. Имаме поради нашиот фокус на квалитетот на производите, прилагодување, процес и нивоа на услуги, како и нашите високо квалификувани услуга. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.

Секач за конец за машина за шиење

Секач за бартак од моделот ukукиЛ.К.-1900Б Уред за сечење на машината Бартак од моделот Јуки.Ние ја правиме оваа игла плоча од не'рѓосувачки челик со обработка на топлина.Цврстината на површината на водичот за дупки е поголема од HV 1800(Водичот за оригинални дупки „ukуки“ е околу 400 HV).
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Секач за конец за машина за шиење, треба да знаете за највисок квалитет на Секач за конец за машина за шиење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
LK-1900B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Фризер за бод на Јуки ЦигзагЦик-цак машинка за бод Овој тример „ukуки Цигзаг“ одговара на LZ-2280,Л.З.-2284,и Л.З.-2290.Ножевите се изработени од многу посебен материјал.Исто така, имаме единици за контрола на кастри за оние кои не се-автоматско кастрирање машини за цик-цак.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Секач за конец за машина за шиење, треба да знаете за највисок квалитет на Секач за конец за машина за шиење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Zigzag stitch trimmer
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Тример за јамато модел VC2700VC2700 Ние го снабдуваме сличниот тример со Kingtex,ShingRay,и други кинески производители.Ние произведуваме секој резервен дел и го градиме сами.Вклучува и електронски единици.Имаме и фиксен нож волфрамска верзија.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Секач за конец за машина за шиење, треба да знаете за највисок квалитет на Секач за конец за машина за шиење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
VC2700
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ние имаме група на многу професионален дизајн и производство организации, од областа на R & D и производството

Секач за конец за машина за шиење

. Професионален дизајн и одличен квалитет на производот, гаранција да обезбеди на клиентите со висок квалитет на products.Very Искрено со нетрпение очекуваме да се воспостави долгорочна соработка со вас.