Делови за машини за бод

Ние сме извозници од Taiwan одлуки Делови за машини за бод. Со својот огромен трговски знаење и индустриски искуство, компанијата прерасна во скокови и границите во оваа индустрија. Посветени на нашите мотото "Квалитет, квантитет и навремена испорака", ние сме во моментов во можност да го прошириме нашето крилја на сите делови во светот, во трговијата на мало, угостителство и корпоративниот сектор. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
Посетете го нашиот изложбен салон и други веб делови сега да дознаете повеќе за

Делови за машини за бод

, А потоа да стапат во контакт со нашите странски трговски претставници денес за вашите извори needs.We ќе ви овозможи со примероци, како е можно поскоро.
  • Делови за машини за бод - VC2700
Делови за машини за бод
модел - VC2700
Тример за јамато модел VC2700
VC2700

Ние го снабдуваме сличниот тример со Kingtex,ShingRay,и други кинески производители.Ние произведуваме секој резервен дел и го градиме сами.Вклучува и електронски единици.Имаме и фиксен нож волфрамска верзија.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
VC2700
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Секач за бартак од моделот ukукиЛ.К.-1900Б Уред за сечење на машината Бартак од моделот Јуки.Ние ја правиме оваа игла плоча од не'рѓосувачки челик со обработка на топлина.Цврстината на површината на водичот за дупки е поголема од HV 1800(Водичот за оригинални дупки „ukуки“ е околу 400 HV).
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Делови за машини за бод производителот и Делови за машини за бод снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
LK-1900B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Фризер за бод на Јуки ЦигзагЦик-цак машинка за бод Овој тример „ukуки Цигзаг“ одговара на LZ-2280,Л.З.-2284,и Л.З.-2290.Ножевите се изработени од многу посебен материјал.Исто така, имаме единици за контрола на кастри за оние кои не се-автоматско кастрирање машини за цик-цак.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Делови за машини за бод производителот и Делови за машини за бод снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
Zigzag stitch trimmer
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings