Шиење на машина за навој

Hongcheng Precision Industry Co., Ltd. специјализирани во дизајн и производство на широк спектар на Шиење на машина за навој за да се исполнат барањата на меѓународниот пазар, целиот процес на производство се одвива под ригидна контрола на квалитетот мерки, покрај на нашата нормална производи, OEM проекти се добредојдени.
Ние нудиме

Шиење на машина за навој

во различни спецификации да се грижиме за различните потреби на клиентите. Ние сме свесни за важноста на работата и информации ние ги решаваме. Ние разбираме одговорноста што секој член на нашиот тим има до рамо и тоа го правиме со највисоко ниво на доверба, искреност и интегритет - на цел и акција.
  • Шиење на машина за навој - Zigzag stitch trimmer
Шиење на машина за навој
модел - Zigzag stitch trimmer
Фризер за бод на Јуки Цигзаг
Цик-цак машинка за бод

Овој тример „ukуки Цигзаг“ одговара на LZ-2280,Л.З.-2284,и Л.З.-2290.Ножевите се изработени од многу посебен материјал.Исто така, имаме единици за контрола на кастри за оние кои не се-автоматско кастрирање машини за цик-цак.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Zigzag stitch trimmer
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Секач за бартак од моделот ukукиЛ.К.-1900Б Уред за сечење на машината Бартак од моделот Јуки.Ние ја правиме оваа игла плоча од не'рѓосувачки челик со обработка на топлина.Цврстината на површината на водичот за дупки е поголема од HV 1800(Водичот за оригинални дупки „ukуки“ е околу 400 HV).
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Шиење на машина за навој производителот и Шиење на машина за навој снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
LK-1900B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Тример за јамато модел VC2700VC2700 Ние го снабдуваме сличниот тример со Kingtex,ShingRay,и други кинески производители.Ние произведуваме секој резервен дел и го градиме сами.Вклучува и електронски единици.Имаме и фиксен нож волфрамска верзија.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Шиење на машина за навој производителот и Шиење на машина за навој снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
VC2700
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings