Тример за шиење

Ние сме Hongcheng Precision Industry Co., Ltd. која е ангажирана во производството на висок квалитет на Тример за шиење која е направена со користење на најдобар квалитет на суровини и материјали кои се достапни на пазарот. Овие се дизајнирани и произведени според различни национални и меѓународни стандарди за квалитет и безбедност. Ние бидете сигурни дека производите се произведени според стандардот поставени од страна на регулаторните тела.
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Тример за шиење

и најдобра услуга. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!
  • Тример за шиење - LK-1900B
Тример за шиење
модел - LK-1900B
Секач за бартак од моделот ukуки
Л.К.-1900Б

Уред за сечење на машината Бартак од моделот Јуки.Ние ја правиме оваа игла плоча од не'рѓосувачки челик со обработка на топлина.Цврстината на површината на водичот за дупки е поголема од HV 1800(Водичот за оригинални дупки „ukуки“ е околу 400 HV).
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
LK-1900B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Фризер за бод на Јуки ЦигзагЦик-цак машинка за бод Овој тример „ukуки Цигзаг“ одговара на LZ-2280,Л.З.-2284,и Л.З.-2290.Ножевите се изработени од многу посебен материјал.Исто така, имаме единици за контрола на кастри за оние кои не се-автоматско кастрирање машини за цик-цак.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Тример за шиење производителот и Тример за шиење снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
Zigzag stitch trimmer
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Тример за јамато модел VC2700VC2700 Ние го снабдуваме сличниот тример со Kingtex,ShingRay,и други кинески производители.Ние произведуваме секој резервен дел и го градиме сами.Вклучува и електронски единици.Имаме и фиксен нож волфрамска верзија.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Тример за шиење производителот и Тример за шиење снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
VC2700
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings