Ножеви за надминување

Hongcheng Precision Industry Co., Ltd. производител специјализиран во истражувањето, maining се вклучат во производство Ножеви за надминување in Taiwan, Развој и производство на Moulds. Сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Ножеви за надминување

. Сите вработени срдечно го поздравува голем број на бизнисмени од странски компании да се создаде брилијантна!
  • Ножеви за надминување - 202295 / 201121A
Ножеви за надминување
модел - 202295 / 201121A
Ножеви Оверлок модел Пегасус
202295 година/201121А

Двата резервни делови се едни од најчестите и најпотребни сечила на машините за шиење.Некои клиенти бараат голема издржливост од нас.Имаме различен вид високо квалитетен материјал за секое тешко барање.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
202295 / 201121A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Кансаи Специјален модел мулти-ножеви за иглаFX-1645 Компанијата Кансаи Специјал е една од најпознатите мулти-добавувач на машини за шиење игла.Имаме врска со г..Моримото,шефот на Кансаи Специјал.Г..Моримото секогаш барате најквалитетен резервен дел и ние го започнуваме бизнисот од 2018 година.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Ножеви за надминување производителот и Ножеви за надминување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
FX-1645
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Нож за заклучување на игла со двојна игла MitsubishiMN50A0838/MN50B0838 Парите ножеви за машина за шиење се за Mitsubishi модел LT2-230.Ние ги снабдуваме овие ножеви со Златно тркало.Многу е тешко да се произведе со многу добар материјал.Исто така е еден од нашите врвни производи.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Ножеви за надминување производителот и Ножеви за надминување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
MN50A0838 / MN50B0838
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Резервни делови ТаџимаFX0206000000/FX0207000000 Резервните делови се за машини за везење Tajima.Некои дилери ги купуваат од нас.Избираме многу квалитетен волфрам челик за фиксен нож.Имаме различни производи на ниво на производи за секој клиент.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Ножеви за надминување производителот и Ножеви за надминување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
FX0206000000 / FX0207000000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings