Делови за машина за шиење на Митсубиши

Hongcheng Precision Industry Co., Ltd. се наоѓа во Taiwan. Ние сме професионални претпријатие ангажирани во производителот, снабдувачот и извозник на Делови за машина за шиење на Митсубиши. Ние можеме да ги доставуваме широк спектар на производи за да се исполнат постојано менување на барањата на пазарот. Кориснички налози се добредојдени. Ние се повеќе се шири нашите меѓународни удел на пазарот врз основа на квалитетот на производите, одлична услуга, разумна цена и навремена испорака. Ве молиме контактирајте не во секое време за повеќе информации.
Ние сме во можност да обезбедат квалитет

Делови за машина за шиење на Митсубиши

со за вашиот убав внимание и очекуваме вашите љубезно истрага наскоро. Ако ви треба било која услуга од нас, ние ќе се потрудиме да ви услуга со цел да имаат шанса да bulid бизнис coopeation со вас.
  • Делови за машина за шиење на Митсубиши - MN50A0838 / MN50B0838
Делови за машина за шиење на Митсубиши
модел - MN50A0838 / MN50B0838
Нож за заклучување на игла со двојна игла Mitsubishi
MN50A0838/MN50B0838

Парите ножеви за машина за шиење се за Mitsubishi модел LT2-230.Ние ги снабдуваме овие ножеви со Златно тркало.Многу е тешко да се произведе со многу добар материјал.Исто така е еден од нашите врвни производи.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
MN50A0838 / MN50B0838
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Кансаи Специјален модел мулти-ножеви за иглаFX-1645 Компанијата Кансаи Специјал е една од најпознатите мулти-добавувач на машини за шиење игла.Имаме врска со г..Моримото,шефот на Кансаи Специјал.Г..Моримото секогаш барате најквалитетен резервен дел и ние го започнуваме бизнисот од 2018 година.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Делови за машина за шиење на Митсубиши производителот и Делови за машина за шиење на Митсубиши снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
FX-1645
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ножеви Оверлок модел Пегасус202295 година/201121А Двата резервни делови се едни од најчестите и најпотребни сечила на машините за шиење.Некои клиенти бараат голема издржливост од нас.Имаме различен вид високо квалитетен материјал за секое тешко барање.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Делови за машина за шиење на Митсубиши производителот и Делови за машина за шиење на Митсубиши снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
202295 / 201121A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Резервни делови ТаџимаFX0206000000/FX0207000000 Резервните делови се за машини за везење Tajima.Некои дилери ги купуваат од нас.Избираме многу квалитетен волфрам челик за фиксен нож.Имаме различни производи на ниво на производи за секој клиент.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Делови за машина за шиење на Митсубиши производителот и Делови за машина за шиење на Митсубиши снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
FX0206000000 / FX0207000000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings