Резервни делови за машина за шиење „Јуки“

Hongcheng Precision Industry Co., Ltd. обезбедува широк опсег професионални технологија се фокусира на Резервни делови за машина за шиење „Јуки“ производство, снабдување и развој. Нашето искуство во дизајн и производство ни овозможи да понудиме производи за било application.Also ние може да го менува сите постоечки стандард дизајн за да се приспособат на вашите потреби. Ние сме високо-технолошка компанија во оваа област кој е способен за проектирање, производство серија на висок квалитет products.We биле основани стабилна и сигурна кооперативни односи со клиентите во целиот свет. Добредојдовте да се приклучат на широк и поволни соработка со нас сега!
Ние нудиме повеќе високо ниво

Резервни делови за машина за шиење „Јуки“

и со полно работно срце услуги. Ние ви овозможи со сигурен производи, доверлив производство способност и богати и моќни тактички knowledge.We имаат искусни инженери и секогаш ви обезбеди висок квалитет на производите со брза испорака.
  • Резервни делови за машина за шиење „Јуки“ - B2424-280-000 / B2421-280-0A0
Резервни делови за машина за шиење „Јуки“
модел - B2424-280-000 / B2421-280-0A0
Резервни делови за бартек модел Jуки
Б2424-280-000/Б2421-280-0А0

Тие резервни делови ги доставуваме на Златното тркало многу години.Ние им користиме исклучително квалитетен HSS.Времетраењето на ножевите е најдобро во светот.Ова е најдобриот избор на секој оператор.Ти не’не мора да ги заменуваме под нормална употреба.Кратко кастрење е достапно.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
B2424-280-000 / B2421-280-0A0
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Jуки модел ДДЛ-8700 ножеви110-40052 година/110-40201 Почнавме да произведуваме ножеви со една игла со Златно тркало’барање од 1990 година.ДДЛ-8700 е еден од најчестите модели на машина за шиење со една игла.Ние исто така развиваме уред за кратки кастри за овој модел.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Резервни делови за машина за шиење „Јуки“ производителот и Резервни делови за машина за шиење „Јуки“ снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
110-40052 / 110-40201
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings