Додатоци на ukуки

Hongcheng Precision Industry Co., Ltd. е професионална производителот, набавувачот и извозник ангажирани во истражување, развој, производство, продажба и сервис на Додатоци на ukуки. Ние се наоѓа во Taiwan и имаат удобен превоз пристап. Посветен на строга контрола на квалитетот и внимателен услуга на клиентите, нашите искусни членови на персоналот се секогаш на располагање да разговараат за своите барања и да се обезбеди целосна задоволството на клиентите. Ако сте заинтересирани во било кој тип на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

Додатоци на ukуки

се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.
  • Додатоци на ukуки - 110-40052 / 110-40201
Додатоци на ukуки
модел - 110-40052 / 110-40201
Jуки модел ДДЛ-8700 ножеви
110-40052 година/110-40201

Почнавме да произведуваме ножеви со една игла со Златно тркало’барање од 1990 година.ДДЛ-8700 е еден од најчестите модели на машина за шиење со една игла.Ние исто така развиваме уред за кратки кастри за овој модел.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
110-40052 / 110-40201
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Резервни делови за бартек модел JукиБ2424-280-000/Б2421-280-0А0 Тие резервни делови ги доставуваме на Златното тркало многу години.Ние им користиме исклучително квалитетен HSS.Времетраењето на ножевите е најдобро во светот.Ова е најдобриот избор на секој оператор.Ти не’не мора да ги заменуваме под нормална употреба.Кратко кастрење е достапно.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Додатоци на ukуки производителот и Додатоци на ukуки снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
B2424-280-000 / B2421-280-0A0
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings