Делови за индустриска машина за шиење Брат

Hongcheng Precision Industry Co., Ltd. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Делови за индустриска машина за шиење Брат in Taiwan. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на производи, со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во различни големини и спецификации за да се задоволат различните потреби на клиентите.
Нашите

Делови за индустриска машина за шиење Брат

промовирање на нивниот шарм во голема мера. Набавени од сертифицирани производители на овие производи се произведени според параметрите за квалитет распространети на глобално ниво.
  • Делови за индустриска машина за шиење Брат - S07526-301 / S07527-001
Делови за индустриска машина за шиење Брат
модел - S07526-301 / S07527-001
Нож за заклучување со игла близнак со модел на брат
S07526-301 година/S07527-001

Ова се резервни делови за моделот Brother B842,845 година,872 и 875 година.Тие резервни делови ги доставуваме до компанијата Брат во Јапонија од околу 1998 година.Ние секогаш го проверуваме квалитетот за секое парче.Братска компанија никогаш не ни враќа ништо.Имаме задржи’нула-враќање на стоката’бидејќи започнавме да го снабдуваме со компанијата Брат.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
S07526-301 / S07527-001
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Брат модел нож за бартекSB1189-001/SB1191-001 Ова се резервните делови на машината Бартер машина Брат.Ние произведуваме фиксиран нож со волфрам челик на сечилото и избираме многу висок квалитет на подвижен нож.Ние ветуваме повеќе од една година гаранција при нормална употреба.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Делови за индустриска машина за шиење Брат производителот и Делови за индустриска машина за шиење Брат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
SB1189-001 / SB1191-001
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings