Плоча за удирање со игла за машина за шиење

Ние сме технички Плоча за удирање со игла за машина за шиење производителот, снабдувачот, извозникот и фабрика во Taiwan. Ние, исто така, служи како давател на услуги и функција како бизнис партнер за набавка на производи од производителот на углед погоден во купувачи. Ние сме едно место за сите видови на производи. Ние го направи широк спектар на услуги за клиенти, изведувачи задоволување на нивните потреби. Нашиот ангажман минимизира купувачи бизнис ризик кога купуваат преку нас како што ние ги редовна контрола над квалитетот во текот на процесот на производство и да се обезбеди координација со vender за навремена испорака.
Нашите

Плоча за удирање со игла за машина за шиење

се продаваат во многу места низ целиот свет и да се победи со голема восхит и нашироко се верува дома и во странство. Сериозни работи ставови и совршена по продажбата на услугата се суштината на принципот раст на компанијата.
  • Плоча за удирање со игла за машина за шиење - PLK-1006
Плоча за удирање со игла за машина за шиење
модел - PLK-1006
Краток машинка за канализација со модели на Mitsubishi
PLK-1006

Ние ги снабдуваме резервните делови за канализација на анонимни важни добавувачи на Најк.Кратко отсекување е достапно и за овој уред.Водичот за дупки е со најдобар квалитет во светот.Ние исто така го ветуваме квалитетот за ножеви и плочи.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
PLK-1006
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Брат модел вшмукување Бартак авто-тример за сечењеКЕ-430JT-300 Ова вшмукување Бартак авто-Тример за сечење е костум за процесот по рамен мочуриште.Операторот може да поседува и краток тример за машина за вшмукување и машина Бартак.Овој модел исто така се продава на Кина илјадници парчиња секоја година.Речиси сите производители на висококвалитетни машини за шиење во Кина ги избираат нашите производи.Секој резервен дел што вклучува ножеви или водич за дупки за овие единици може да се користи повеќе од една година.Ние избираме материјал со најдобар квалитет за производство на тие механички делови.Операторот може да намали многу работна сила и време со ултра-производи со висок квалитет.Контролорот е ист со моделот ukуки, но стапалото и плочката за хранење не се.Структурата е поедноставна од моделот ukуки,затоа цената е пониска од моделот ukуки. .вгради-контејнер{позиција:роднина;полнење-дното:56.25%;висина:0;прелевање:скриени;макс-ширина:100%; } .вгради-контејнер ифрам, .вгради-контејнерски предмет, .вгради-вграден контејнер{позиција:апсолутно;врв:0;лево:0;ширина:100%;висина:100%; }
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Плоча за удирање со игла за машина за шиење производителот и Плоча за удирање со игла за машина за шиење снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
KE-430JT-300
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Modelуки модел Бартак ултра-краток тримерЛ.К.-1900BNBS Јуки има свои пократки-преостанатите функции на низата со име LK-1900BNB модел.Должината на конецот е околу 2 mm од оригиналниот уред Juki.Некои клиенти сакаат да имаат пократок.Развивме нов уред со подобрување на структурата и материјалот.Ние го намалуваме на 1мм или помалку и ветуваме една година гаранција при нормална употреба.Овој уред може да се постави во секој вид на машини Барки на моделот Јуки и може да се користи во повеќето видови ткаенини, како што се плетените ткаенини,спандекс,или тексас.Одлично одговара на производство на градник или тексас фармерки.Само запомнете да го изберете правилниот водич за стапалата и дупките за ткаенините.Ние подготвуваме многу големини на водичи за дупки од 1.6 мм до 3.0 мм.Ние го поседуваме патентот во Тајван,Кина,и Јапонија.Продадовме илјадници уреди на Шри Ланка,Индија,и други земји.Секој производител на облека со висок квалитет е задоволен од тоа.Секој заштедува многу работна сила и време,и тие победија’Не треба да се грижите за оштетување на ткаенината затоа што тие не го прават тоа’Потребни ви се ножици за сечење конец по шанкер повеќе. .вгради-контејнер{позиција:роднина;полнење-дното:56.25%;висина:0;прелевање:скриени;макс-ширина:100%; } .вгради-контејнер ифрам, .вгради-контејнерски предмет, .вгради-вграден контејнер{позиција:апсолутно;врв:0;лево:0;ширина:100%;висина:100%; }
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Плоча за удирање со игла за машина за шиење производителот и Плоча за удирање со игла за машина за шиење снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
LK-1900BNBS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jуки модел ДДЛ-Краток тример со единечна игла 8700ДДЛ-8700 ДДЛ-8700 е најчестата машина за шиење со една игла во светот.Функција за кратко сечење е достапна за оваа машина.Операторот треба да ги замени плочата и кучето за храна во исто време пред поставувањето.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Плоча за удирање со игла за машина за шиење производителот и Плоча за удирање со игла за машина за шиење снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
DDL-8700
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Краток тример за канализација во модел на JукиАМС-210Е Првиот тример за канализација со кратки кастри во светот.Овој уред одговара на тенка ткаенина.Исто така, имаме различна големина на водичот за дупки од 1.6мм до 3.0мм со многу висок квалитет.Исто така е достапно и прилагодување.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Плоча за удирање со игла за машина за шиење производителот и Плоча за удирање со игла за машина за шиење снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
AMS-210E
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вшмукување модел на Jуки Бартак авто-тример за сечењеЛ.К.-1900У Ова вшмукување Бартак авто-Тример за сечење е костум за процесот по рамен мочуриште.Операторите обично ја преклопуваат нишката и ја разменуваат,потоа отстранете ја конецот со ножици.Поставуваме сензор на горниот дел од игла плоча.Вшмукувањето ќе биде активно додека операторот става ткаенина на игла плоча.Темата се влече со функција за вшмукување.Алатот за вшмукување е активен по операторот чекор 2-Pedal Foot потоа активна програма за бартек.Овој уред вклучува ултра-функција на краток тример.Постојат некои слични уреди за вшмукување Бартак на пазарот.Овој уред е САМО кој ја дизајнира дупката за вшмукување веднаш во средината на иглата, за машината Бартак од моделот Јуки.Ние исто така ветуваме една година гаранција под нормална употреба.Операторот не само што заштедува многу работна сила и време,но исто така поседува и најдобар квалитет на производот досега на пазарот. .вгради-контејнер{позиција:роднина;полнење-дното:56.25%;висина:0;прелевање:скриени;макс-ширина:100%; } .вгради-контејнер ифрам, .вгради-контејнерски предмет, .вгради-вграден контејнер{позиција:апсолутно;врв:0;лево:0;ширина:100%;висина:100%; }
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Плоча за удирање со игла за машина за шиење производителот и Плоча за удирање со игла за машина за шиење снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
LK-1900U
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Краток тример со една иглаДДЛ-9000А/ДДЛ-9000Б/С.-7200С/С.-7300А Ова е најдобриот уред за кратки кастри за една игла во светот.Минималниот навој е помал од 1 мм.Овој уред може да се постави во повеќето различни машини за единечни игли и е совршен за работа со машинка за навој против птици.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Плоча за удирање со игла за машина за шиење производителот и Плоча за удирање со игла за машина за шиење снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
DDL-9000A / DDL-9000B / S-7200C /S-7300A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Брат модел Bartack ultra-краток тримерКЕ-430JT-6С Ова е најновиот батерски тример со кратко средување.Должината на конецот може да се намали на околу 1 мм.Овој модел веќе се испорача на Шри Ланка,Индија,Кина,и други места.Ние, исто така, ветуваме една година гаранција под нормална употреба.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Плоча за удирање со игла за машина за шиење производителот и Плоча за удирање со игла за машина за шиење снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
KE-430JT-6S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Модел Јуки вшмукување Бартак авто-уред за сечењеЛК-1900JT-301 Овој модел го доставуваме во Кина долго време.Ова е првиот модел на уред за сечење на вшмукување машина за бартарк.Тоа’тешко е да се направи вшмукување дупка во средината на игличката плоча.Овој модел е со разумна цена.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Плоча за удирање со игла за машина за шиење производителот и Плоча за удирање со игла за машина за шиење снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
LK-1900JT-301
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Jackек модел вшмукување Bartack авто-тример за сечењеJackек бартак машина Овој уред е за Jackек баркет машина.Слично е со моделот Јуки.Ние исто така можеме да го измениме на кратко кастрење.Овој модел е многу популарен во Кина.Цената е исто така разумна со ултра квалитет.Мора да биде најдобриот избор за надградба на моделот Jackек.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
Плоча за удирање со игла за машина за шиење производителот и Плоча за удирање со игла за машина за шиење снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во sewingmachineaccessories.com.tw
Jack bartack machine
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings