Делови за Pfaff

Ние нудиме редовни Делови за Pfaff достапни во различни големини. Ние ги произведуваме овие производи користејќи врвни и најквалитетни материјали базирани на најнова технологија во согласност со стандардите и нормите за квалитет. Овие производи клиентите можат да искористат од нас по прифатливи цени.
Посетете го нашиот изложбен салон и други веб делови сега да дознаете повеќе за

Делови за Pfaff

, А потоа да стапат во контакт со нашите странски трговски претставници денес за вашите извори needs.We ќе ви овозможи со примероци, како е можно поскоро.
  • Делови за Pfaff - 91-169395-04/002
Делови за Pfaff
модел - 91-169395-04/002
Пфаф 8.Најдобар нож за кастри од 5 мм.
91-169395-04/002

Овој нож е направен од многу добар материјал.Веруваме дека нема друг подобар материјал за ова сечило.Се договоривме договор со анонимна компанија.Тие побараа од нас да го доставиме овој висококвалитетен нож 2000 парчиња месечно.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
91-169395-04/002
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Yamato модел FD-Резервни делови 62G0068184-03-00/0068121-02-00 Ние доставивме ножеви со рамен раб на голем број производители на плочки, како што е ShingRay,Јамато,ШингЛинг,Кингтекс,Мегазев,и Исаму.Имаме многу различни материјали за различна компанија’производи.Времетраењето на најосновниот материјал е околу еден месец.Најдоброто е околу 3 месеци.Ние, исто така, снабдуваме автоматско сечење машини за шишиња на некои производители.Најдоброто е направено од ShingRay,тие ветуваат 10 години траење под нормална употреба.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за Pfaff, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за Pfaff производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
0068184-03-00 / 0068121-02-00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Резервни делови на Јамато модел VC36113110037-03-00/3110038-01-00 Ние ги произведуваме двете сечила со сечење на жица.Ние исто така доставуваме ваков вид на ножеви на ShingRay,ШингЛинг,и Мегазев.Ние избираме многу квалитетен волфрам челик за подвижниот нож.Поголема опција за материјал е достапна за фиксиран нож.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за Pfaff, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за Pfaff производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3110037-03-00 / 3110038-01-00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Резервни делови на Јамато модел VT15004301301-01-00/4301302-01-00 Двата резервни делови се испорачуваат на Јамато многу години.Ние избираме HSS за производство на тие ножеви.Ова е за производ од тенка ткаенина.Ние го произведуваме со сечење на жица.Прецизноста е многу голема.Имаме и волфрамска челична верзија за фиксиран нож.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за Pfaff, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за Pfaff производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
4301301-01-00 / 4301302-01-00
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Pfaff единечна игла високо поставени нож за машина за шиење95-774855-05/95-774853-05 Ние ги доставуваме ножевите Pfaff на Pfaff во Германија и Gold Wheel многу години.Секој производител на висококвалитетни машини за шиење секогаш купува ножеви од нас,како што се Jumboking и Million Special.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за Pfaff, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за Pfaff производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
95-774855-05 / 95-774853-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Нож за сечење Pfaff91-119444-04 Ние го произведовме овој нож од Pfaff во Германија.Ние користиме многу добар материјал за ова сечило.Нема никаков ХСС(челик со голема брзина)може да го произведе ова сечило бидејќи навистина HSS не може да се свитка.Ние го доставивме ова сечило на многу огромен производител на чевли во Виетнам повеќе од дваесет илјади компјутери секој месец.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за Pfaff, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за Pfaff производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
91-119444-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Нож за отсекување Pfaff91-011165-04/011 Ние ги доставуваме овие резервни делови на некои дилери во Европа многу години.Овој е посебен.Речиси е невозможно да се најде што е направено од HSS материјал.Ние исто така го доставуваме до Pfaff само со редовен материјал.Веруваме дека повеќето оператори бараат производи со висок квалитет.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за Pfaff, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за Pfaff производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
91-011165-04/011
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Нож за сечење Pfaff91-011324-04/014 Ова сечило е направено на уникатен начин.Многу е тешко да се произведе таков вид сечила со одличен материјал.91-011324-04 е исто така популарен резервен дел Pfaff во Европа.На многу производители на чевли или чанти им е потребна.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за Pfaff, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за Pfaff производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
91-011324-04/014
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Водич за дупки за игла на машина за шиењеВодич за дупки за игла на машина за шиење Имаме многу видови водич за дупки за машина за шиење за размена,шема канализација,и копче машина.Ние користиме многу специјален слој за водич за дупки.Цврстината на нашиот водич за дупки е околу HV 1800 на површинскиот слој.
Hongcheng Precision Industry Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за Pfaff, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за Pfaff производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Sewing machine needle hole guide
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings